FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie Najlepsze forum o Galactik Football

Mecz Gwiazd

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze forum o Galactik Football Strona Główna -> Mecze

Bramki: 2 D'Jok, 2 Luur, Warren - ?
Skład: Drużyna All-stars: Kernor 1 (Rykers), Stevens 8 (Pirates), Luur 7 (Xenons), Lun Zaera 4 (Wambas), Warren 9 (Lightnings), Sinedd 11 (Shadows), D'Jok 5 (Snow Kids) - drużyna Technoids: ?

Opis: Warren wygrywa walkę o piłkę z zawodnikiem Technoids, podaje głową do Luur'a który podaje Sinedd'owi. mimo że D'Jok wychodzi na czystą pozycję, Sinedd postanawia sam zakończyć akcję, jednak traci piłkę. Piłkę odzyskuje wspaniałym wślizgiem Stevens. Lun Zaera podaje do Worren'a który podaje do D'Jok'a. D'Jok popisuje się efektowną przewrotką, 1:0 dla All-stars. Luur przejmuje piłkę, moja kolejnych zawodników drużyny Technoids, niszcząc ich po drodze i strzela drugą bramkę. Sinedd jest przy piłce, jednak ponownie ją traci nie podając do D'Jok'a, drużyna Technoids przeprowadza szybką kontrę po której pada bramka. Koniec pierwszej połowy. W przerwie meczu Warren udziela słownej reprymendy Sinedd'owi który grał zbyt egoistycznie. Druga połowa zaczyna się od przejęcia przez Zun Zaerę, która podaje do D'Jok'a, ten oddaje piłkę Sinedd'owi który wspaniale podaje do Warren'a. Warren strzela piękną bramkę zza pola karnego. Ponownie Lun Zaera prz piłce, mija obrońcę i podaje do Warren'a, ten drybluje graczy drużyny przeciwnej, podaje do Sinnedd'a, ten do D'Jok'a który podaje do Luur'a. Luur stoi przez chwilę z piłką, po czym błyskawicznie przemierza boiska i potężnym strzałem, który wyrywa bramkę pokonuje bramkarza Technoids. Ostatnia akcja meczu D'Jok mija dwóch rywali, podaje do Lun Zaery. Piękna wymiana piłki pomiędzy Stevens'em a Sinedd'em który zalicza kolejną asystę tym razem przy bramce D'Jok'a. Koniec meczu wygrana All-stars 5:1!

PostWysłany: Nie 17:35, 04 Sty 2009    Temat postu:

Zgadzam się z tobą Zetti, to był jeden z najwarzniejszych meczy.

PostWysłany: Nie 19:09, 04 Sty 2009    Temat postu:

Mam gorącą prośbę, jak kopiujecie opisy meczy ze stron, to piszcie źródło, bo później mamy nieprzyjemności...

PostWysłany: Pon 15:51, 02 Mar 2009    Temat postu:

Mecz gwiazd to jeden z moich ulubionych. ^^ Po prostu genialne spotkanie, aż chciałoby się oglądać więcej i więcej... Żałuję tylko, że niektóre akcje się powtarzały, no ale cóż, bywa... Z drugiej strony, trzeba było widzieć moją minę, kiedy Luur rozwalił bramkę. xD

Valkyrie
Rezerwowy

Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 189

Skąd: Nawet jeśli byś chciał, nigdy mnie nie znajdziesz

PostWysłany: Śro 9:06, 04 Mar 2009    Temat postu:

Ten mecz podobał mi się najbardziej. Chociaż nie jest najważniejszy bo był tylko dodatkiem do rozgrywek pucharu. Dziwiła mnie tylko gra Sinedda. Chciał się jakoś wykazać w tym spotkaniu dlatego grał indywidualnie. Na szczęście w II połowie się poprawił. Skutkiem tego mógł jeszcze strzelić bramkę ale D-Jok jest w tym serialu gwiazdą. On i Luur zdobyli po dwa gole i to mnie bardzo rozczarowało. Mogli zdobyć je inni zawodnicy i to by było ciekawsze. Każdy piłkarz spisał się dobrze i uważam że najgorszą rolę miała Kernor. Podziwiam ją za to, do teraz nie mogę wyobrazić siebie na bramce i puściła bym każdy strzał nawet ten łatwy do obronienia. Moim zdaniem bramkarz to najcięższa praca w footballu dlatego zawodnicy grający na tej pozycji zyskują u mnie największy szacunek

PostWysłany: Nie 23:08, 22 Mar 2009    Temat postu:

Mecz gwiazd był najlepszy! Śnieżne dzieci skopały puszkowe zadki tym metalom!!!

Magic
Obrońca

Posty: 1958

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 11:05, 23 Mar 2009    Temat postu:

Jakie śnieżne dzieci xD ?? w meczu gwiazd było tylko jedno "Snieżne dziecko" - D'JOKE

Alexis

Posty: 594

PostWysłany: Śro 19:47, 04 Lis 2009    Temat postu:

Valkyrie napisał:
Skutkiem tego mógł jeszcze strzelić bramkę ale D-Jok jest w tym serialu gwiazdą. On i Luur zdobyli po dwa gole i to mnie bardzo rozczarowało. Mogli zdobyć je inni zawodnicy i to by było ciekawsze.

Zgodzę się. Wolałabym zobaczyć bramkę Sinedda czy Lun Zaery, niż podwójne strzały D'Joka i Luura. W sumie, co do Luura to się nie dziwię - twórcy zapewne chcieli pokazać jego potęgę, no ale fakt faktem, że jeszcze ktoś mógł strzelić.

Skin Created by: Sigma12